Email:
hyla@hyla.cz
Volejte zdarma
800 100 053

Horká linka:
602 349 169

Čistička vzduchu Hyla

HYLA jako pračka a čistička vzduchu odstraňuje jádro problémů. Nepoužívá žádné soustavy filtrů, které by jste museli kontrolovat a měnit. Ionizace vzniká přirozenou cestou a záporné ionty jsou rovnoměrně v celé místnosti.Při průtoku vzduchu 3 m3/ minutu vyčistíte většinu běžně velkých pokojů do 20 minut  a Hyla GST čistí  i vzduch chladící motor. Nevzniká tak žádné druhotné znečištění. Viz řez:

Většina dráždivého domácího prachu je rozpustná ve vodě ( výkaly roztočů, spory plísní, organické zbytky) a o ostatní se Vám postará rotační separátor. Čištění ovládáte na dálku a pokud odejdete mimo domov, automaticky se po 35 minutách vypne.

Všechny dráždívé látky, dokonce i jedovaté látky jako formaldehyd, lindan nebo stavební lepidla odtěkaná do vzduchu zapere do vody, kterou jednoduše vylijete.

Chcete si byt zároveň chladit ? Podívejte se jak !

Zároveň s HYLOU vyčistíte i místa, kde vzniká nejvíc alergenů - tedy matrace, čalounění a odstraníte prach z podlah a všeho vybavení. Tento prach se už zpět do Vašeho domova nevrátí - zaprali jste ho do vody a vylili. I při použití jako vysavač, ale HYLA čistí vzduch a tím zkracuje čas nutný  na úklid.

Vyzkoušejte si, jak je to jednoduché !

10 výhod čističky vzduchu se separátorem Hyla:

 1.  Nemusíte shánět ani kupovat filtry nebo jiný spotřební materiál.
 2.  Nejste tedy závislí na výrobci a jeho sortimentu.
 3. Dlouhá životnost Hyly.Nejstarší HYLY v České republice již pomáhají od roku 1994 a při dodržování návodu k obsluze pracují stále stejně dobře.
 4. Vzduch si vyperete rychle a účinně kdykoli potřebujete a díky speciální konstrukci se v přístroji HYLA nemohou množit plísně ani bakterie či jiné choroboplodné zárodky. Při tom si ale nevytváříte sterilní prostředí – pouze optimální pro klidný život. 
 5. HYLA je mobilní, lehce přenosná a má velký výkon.
 6. Umožňuje nejen vyprat vzduch, ale i dobře a rychle uklidit
 7. Má minimální provozní náklady po celou dobu vyzkoušené životnosti 20 let
 8. Ionizuje přirozeným způsobem v celém objemu vzduchu v místnosti
 9. Optimalizuje vzušnou vlhkost tak, aby se Vám dobře dýchalo
 10. Údržb je naprosto jednoduchá
 11. Bezpečná pro děti

Proč čistit vzduch

Každý z nás musí dýchat – v průměru je to 20.000 nádechů a výdechů denně. Při nádechu vdechneme okolo 0,5 litru vzduchu, za den tedy projde našimi plícemi asi 10.000 litrů vzduchu. Vzhledem k tomu, že většinu času trávíme uvnitř různých budov, kde je míra znečištění drobným prachem kolem 50 milionů částic prachu na metr krychlový, absorbují naše těla zhruba 3 kávové lžičky prachu denně.

Zatížení těla jemným prachem 

Nejnebezpečnější při tom není viditelný prach . Toho je jen okolo 3 % a dokážeme ho vykašlat nebo spolknout. Problém je s jemným prachem s velikostí pod 3 mikrometry, který proniká až do plicních sklípků a odtud dále do krevního řečiště. Podle poslední zprávy Ministerstva životního prostředí tyto prachové částice zvyšují celkovou nemocnost i úmrtnost, zejména na onemocnění srdce a cév, snížení plicní funkc při spirometrickém vyšetření u dětí i dospělých, zvyšují spotřebu léků pro rozšíření průdušek při dýchacích obtížích u astmatiků a zkracují délku života (vyšší úmrtnost na choroby srdce a cév a pravděpodobně i na rakovinu plic, atd.). Prachové znečištění má velmi pravděpodobně vliv i na to, že zhruba 15 % českých dětí trpí respiračními alergiemi. Prachové částice té nejmenší velikosti (PM2,5) na sebe navíc váží látky, z nichž některé mají karcinogenní účinky - například polyaromatické uhlovodíky.

Vyzkoušejte si, jak s  s Hylou dýchá !
Potřebujete něco víc ?
Pomohly Vám informace na této stránce ? Sdílejte je se svými přáteli !