Email:
hyla@hyla.cz
Volejte zdarma
800 100 053

Horká linka:
602 349 169

Vodní vysavač

Z čističky vzduchu Hyla uděláte vysavač pouhým zasunutím hadice do přístroje. Při úklidu tak máte jistotu, že prakticky všechen domácí prach odstraníte a do Vaší domácnosti se vrací čistý vzduch s optimální vlhkostí pro příjemné dýchání.

Princip separace – oddělení prachu z domácnosti

Všechen nasátý vzduch s prachem musí projít nádobou s vodou. Voda v přístroji Hyla slouží na smáčení nečistot a jejich případné rozpouštění.
 Na rozdíl od jiných značek musí proud vzduchu projít až na dno nádoby a odtud je speciálním deflektorem  v gejzíru vody tryskán k rotujícímu separátoru . Tím dochází k dokonalejšímu namočení velkých prachových částic a rotační separátor dočistí zbytek prachu s účinností na úrovni HEPA filtrů. Protože se samočistící separátor nezanáší, uklízíte s Hylou GST nebe NST stále stejně dobře, ať už ji máte chvilku nebo 21 let.  Podívejte se na řez.

Vyzkoušejte si snadný úklid Hylou !

Co získáte používáním vodního vysavače HYLA:

  1.  Při vysávání nasucho, které je nejobvyklejší, dostane z koberce nebo hladké plochy maximum prachu nebo nečistot. Když elektrický vibrační kartáč  uvolní prach z čištěné plochy, je ještě suchý a HYLA ho lehce odsaje. Namočí se až v nádobě a protože mokrý prach nelétá, už tam také zůstane. Jemný prach se tedy nevrací zpět do místnosti.

  2. Nepotřebujete žádný spotřební materiál jako jsou filtry, sáčky, HEPA filtry nebo HEPA Neutralizátory. Po celou dobu životnosti HYLY, která je v současné době v České Republice ověřena na 20 let, do HYLY dáváte jen vodu. Nemusíte se obávat, že výrobce za 5 let přestane vyrábět pytlíky.

  3. Pokaždé uklízíte  jako s novým vysavačem, protože vždy nalijete čistou vodu a žádné nečistoty v HYLE neskladujete. Samotná údržba je naprosto minimální, většinou je omezena na vylití špinavé vody a vypláchnutí nádoby.

  4. Nezamoříte si vzduch doma výměšky roztočů a sporami plísní, které se množí ve filtrech a sáčcích jiných vysavačů. Právě rozklad vysátých organických zbytků jako šupinky kůže, vlasy, drobky apod. ve vysavačích je zdrojem známého zápachu, Některé značky ho zakrývají voňavými tyčinkami, ale to nic nemění na bouřlivé alergické reakci, kterou inhalování zahřátých produktů rozkladu vyvolává.

  5. Naproti tomu HYLA vždy snižuje množství alergenů a prachu ve vzduchu, jak dokázal Prof. Dr. Obst při svém dlouhodobém terénním výzkumu.

Multifunkční využití

Podrobné postupy a způsoby použití HYLY ( je jich k osmdesáti) máte jako zákazníci HYLY zdarma k dispozici v HYLA Klubu. Na ochutnání :

Čištění čerstvých skvrn

Při čištění jednotlivých čerstvých skvrn nepotřebujete žádné speciální příslušenství – stačí skvrnu naředit čistou horkou vodou a odsát průhledným nástavcem ze základní výbavy. Případně, pokud je skvrna mastná nebo odolnější, stačí obyčejné jádrové mýdlo a opět namočit a odsát. Místo zůstane pouze zvlhlé a stejnobarevné, rychle vyschne.
 

Praní koberců a čalounění

Před praním koberců „mokrou cestou“ je potřeba koberec důkladně vysát na sucho. Na to HYLU využívají často i profesionální úklidové firmy. Pak teprve koberec perete. U HYLY je na to speciální volitelné příslušenství s profesionálním nástřikem a extraktorem, tak zvaná „mokrá cesta“. Můžete ho mít vlastní nebo si ho u nás vypůjčit.

(více v Hyla Klubu

Použijte " mizící kouzlo" Hyla !
Potřebujete něco víc ?
Pomohly Vám informace na této stránce ? Sdílejte je se svými přáteli !