Email:
hyla@hyla.cz
Volejte zdarma
800 100 053

Horká linka:
602 349 169

Zkušenosti a recenze

Hledáte vysavač, který vám vydrží aspoń 
20 let, bude vysávat pořád stejně dobře a nikdy do něj nebudete kupovat ani pytlíky a filtry ? My jsme se přesvědčili, že ho máme:

 
Hyla už je v naší rodině po dvě generace a prošly nám pod rukou tři modely a všechny odvedly/odvádějí výbornou práci. Musím říct jako chlap, že s tímto vysavačem mě luxování velmi baví. Když už skvělou Hylu obohatíte o elektrický kartáč, tak je to přímo koncert. Moje žena má alergie na prach a s pomocí Hyly se nám daří tento problém skoro úplně eliminovat. Každopádně doporučuji všemi deseti a rozhodně v naší rodině má své místo a vždy mít bude. 

Mildy Plzeň


Potvrzuji - po 18 letech používání Hyly jen preventivní výměna naprasklé nádoby. Jinak stále šlape jako hodinky. Žádný jiný domácí spotřebič nám tu tak dlouho pravidelně neslouží.

Pan Michal Ondřej


Máme tento vysavač již víc jak 20-22let.
A nedáme na něho dopustit.Nic lepšího jsme neviděli.Již v loni jsme chtěli nový ale finanční čáska bylo pro nás moc. V letošní akco k 25 letům Hyly jsme ho brali hned.Jsme
důchodci já invalidní.Starý vysavač je možno odvíst- funkční.

Napsal J.Glocar

Mám další ohromné využití Hyly, které nás letos opravdu zachránilo.Mamince se v rodinném domě,ložnici skoro měsíc rojili mravenci, ty obrovský a potom již s křídlama.Nešli vůbec ničím zlikvidovat, nic na ně nezabíralo a byly jich stovky. Luxovala je obyčejným vysavačem a z něj jí zase lezli ven, tak jsem přinesla Hylu a od té doby jsme je pravidelně 2x denně, jak se rojili topili ve vodě to jediné bylo účinné.  

Tak jsem si na Vás každý den 2x s vděčností vzpomněla.

Přeji krásný den Jana Vacíková


HYLU bych za nic nevyměnil, máme ji od roku 1996 a jede bez jediné závady !

pan Jan Novák
 

Měli jsme  zdravotní potíže s alergií a dýcháním. Řešení Hylou je dlouhodobé, účinné a bez kompromisů. Přesvěčte se, stejně jako my : 

"Je to již 14 let, co přibyl do naší rodiny nový člen, bez kterého si již domácnost neumíme představit.
Vše začalo v čekárně alergologie. Náš syn měl od malinka problémy se záněty uší, angínami a stále měl rýmu. Před 10 a více lety se o alergiích moc nemluvilo, a tak jsme se do ordinace, která se specializuje na problémy s alergiemi, dostali až v době, kdy měl syn 6 let. To měl již za sebou spoustu antibiotik, operace uší, mandlí....
V čekárně visely dva letáčky na vysavače pro alergiky. Jeden "do prachových sáčků" i s cenou, "druhý do vody" bez ceny. Oba obsahovaly kontakty na prodejce. Instinktivně jsme se rozhodli pro vysavač do vody a kontaktovali se s firmou Hyla a dojednali si schůzku.
Předvedení vodního vysavače bylo opravdu zážitkem a pro nás velkou nadějí. Překážkou se ukázala cena, která byla vyšší než u vysavače sáčkového. Toho dne byla u nás na návštěvě babička, která si stejně jako my o svého vnuka dělala velké starosti. Když viděla, co Hyla umí, byla přesvědčena, že by vysavač mohl pomoci našemu synovi zvládat alergické reakce a vypořádat se lépe s nemocemi, které ho pro slabou imunitu často napadaly. Pomohla nám tehdy v rozhodnutí zakoupit si vysavač ihned zapůjčením finanční částky, která nám chyběla do celkové ceny. Od té doby je součástí naší rodiny, nikdy se neporouchal a pomáhá nám udržovat v bytě čistotu. Používáme ho i na čištění vzduchu, hlavně v době inverzí, kdy se nedá větrat. Syn vyrostl ze svých nemocí bez následků, nyní má již 17 let, zůstaly problémy s pyly, které zvládáme dle medikamentů alergologa. Dcerka má 9 let a je taktéž alergičkou. Máme naději, že odolnost jejího organizmu se bude nadále zvyšovat i díky prostředí, které pro ni doma vytváříme. Jsme přesvědčeni, že Hyla byla správnou investicí, která naší rodině přináší dodnes ovoce."

paní Danuše Höferová 


 

Vysavač hyla jsme si zakoupili po vánocích, byl to náš nejlepší dárek, tedy hlavně pro mne, úklid domácnosti je nyní jednodušší, čistší, vše voní, nikde žádný prach, syn má alergii, často doma kašlal, nyní se jeho potíže velmi umírnili, již bych neměnila.
Jana Cábová

Poděkování našemu servisnímu technikovi:

Vážení, tímto chceme ještě jednou poděkovat p. Zbyňkovi Myslivečkovi za jeho velmi dobrou práci,informace a velice milé vystupování. Vaši firmě přejeme do nového roku mnoho úspěchů.

pan Lubomír Lígr


 

"Moc a moc děkuji za velice profesionální i lidský přístup paní Zuzany Klečkové, prostřednictvím které jsme zakoupili letos přístroj Hyla, včetně celé řady příslušenství. Jsme s ním skutečně velice spokojeni - je úžasný.
Současně děkuji i za Vaši knížečku v českém jazyce, kterou jsme od Vás nyní obdrželi.
Pokud budete mít nějaké další novinky, velmi rádi uvítáme informaci."

Vše krásné!

pan Václav   Kučera

Milujeme zvířata, ale chlupy a srst byla všude. Pak jsme začali uklízet tak, aby se chlupy nevířily a opravdu mizely z domácnosti. S hylou má úklid mysl :

Mám jen ty nejlepší zkušennosti.Jelikož jsem chovatelkou ušlechtilých koček,nedovedu si už představit,že bych měla udržet v domě čistotu,bez tohoto přístroje.Velice pozitivně mohu hodnotit i přístup vašeho prodejce pana Pavla Černého. Zaslouží si pochvalu za jeho ochotu a jednání.

napsala paní Marie Martincová 

Hyla nic nepředstírá, je perfektní a bez filtrů na kterých by se mohly usazovat bakterie a plísně. Máme ji již více jak rok a používáme ji jako "vysavač", čističku vzduchu, na vyčesávání našich chlupatých mazlíčků, při odmražování mrazáku (trvá to jen cca 2h). Jsme s ní naprosto spokojeni, vždy uklidí perfektně. 

Monika Matlasová

"Vysavač Hyla používáme 18 let. Vysavač jsme použili při stěhování archiválií do nového centrálního depozitáře v r. 1996 a 1997. Očistili jsme s ním téměř 2 500 běžných metrů zaprášených archiválií. Vysavač i nadále používáme k očišťování přebíraných archiválií, které většinou bývají dost zaprášené. S provozem vysavače jsme velmi spokojeni."

Mgr. Zuzana Miškovská

Máte s hylou dobré zkušenosti ? Napište nám je, ať pomůžete i ostaním !

Potřebujete něco víc ?
Pomohly Vám informace na této stránce ? Sdílejte je se svými přáteli !