Vůně a vonné esence pro použití ve vodních čističkách vzduchu a vysavačích Hyla

Upozornění : Cena je vždy za lahvičku 90 ml 

Levandule vůně do vodních vysavačů Hyla. Obsah 90 ml. Silice se používá jako bytový parfém pro prostorovou aromaterapii. Vhodné do vodního osvěžovače
Esence Rozmarýn používáte jako vůni do vodních vysavačů Hyla 90 ml

Všechny vůně, vonné oleje a kosmetika jsou vyráběné s nejvyšší péčí. Vybírejte podle své nálady a chuti. Vůně si můžete objednat i přímo při vyzkoušení přístroje Hyla nebo při návštěvě servisního technika. Při této příležitosti si je i ovoníte, protože to je jako výběr bytového parfému. Dotváříte si tím domácí pohodu a náladu. 

 

Pro jejich aplikaci doporučujeme malou čističku vzduchu Hyla AERA. Běží velmi tiše a promývá vzduch vodou. barevná světla dotváří léčivou atmosféru. Na další možnosti, jak rychle vyčistit domov od bacilů a ozdravit ho se podívejte do Hyla Klubu. Pokud máte Hylu, tak jste v pohodě !

citron vůně do vodních vysavačů Hyla. Obsah 90 ml. Silice citronu použijte ve vodním osvěžovači na prostorovou aromaterapii

Využijte speciální únorovou akci! Vždy ke čtyřem zakoupeným vůním dostane jako dárek jeden eukalyptus v ceně 250,- Kč zadarmo !