TOPlist

Firma HYLA 

Světová obchodní centrála 

 

HYLA International GmbH & Co. KG

Od svého založení v roce 1999 byla společnost HYLA International velmi úspěšně nastavila obchodní model prodeje systému na čištění vzduchu a prostoru HYLA.  S více než 6.000 zástupci představuje HYLA lídra na trhu ve více než 70 zemích celého světa. Vynikající marketing, prodej a servis jsou hlavními cíly společnosti HYLA. To vše vychází z úzkých kontaktů se zákazníky a obchodními partnery. 

HYLA International je řízena svým prezidentem Wilfriedem Metzgerem

Výroba

HYLA d.o.o. 

Ředitel HYLA d.o.o. Janez Pogacar je zodpovědný za výrobu a vývoj všech výrobků HYLA. Výrobní linky, vývojové centrum a laboratoře se rozkládají na více než 10.000 m² v prostorech speciálně vybudovaných pro novou generaci Hyly.

Sofistikované laboratoře a zkušebny  (certifikované podle ISO 9001 ), kterými procházejí všechny díly přístrojů Hyla a jejich příslušenství, jsou zárukou nejvyšší kvality. Již více než 25 let.

HYLA Česká republika

Zuzana Klečková a Jaroslav Richter zajišťují dovoz a rozvoj prodejní sítě přístrojů HYLA od března roku 2006. Z hlediska poměru kvalita/cena se jedná o nejlepší přístroj na trhu a proto ho dodáváme přímým prodejem  koncovým zákazníkům, ať už domácnostem nebo firmám. Pouze tímto způsobem se dá zajistit stálá vysoká úroveň služeb a servisu pro více než 20.000 spokojených uživatelů přístrojů HYLA.

Značka HYLA působí v České republice od roku 1994 . Začínala v Liberci, kde je krajská kancelář pana Krejčího . Rozvoj firmy dynamicky pokračuje a dnes můžeme říci, že k žádnému zákazníkovi to nemá náš spolupracovník déle než hodinu. Hyly tak někde slouží druhé i třetí generaci spokojených zákazníků a to je nejlepší vizitka spokojenosti a kvality přístrojů. 

Náš přístup na pečlivém dodržování nejvyšších standardů kvality ať už při prodeji, tak hlavně následném servisu. Víc než  22 let působení značky nás utvrzuje ve správnosti této cesty, přestože přímý prodej nemá v ČR dobrou pověst kvůli chování některých firem. Spokojenost a vztah našich zákazníků ke svým Hylám, které věrně slouží v jejich domácnostech, ordinacích, školkách a hotelích, nás neustále posiluje a zavazuje v našem cíli - co největšímu množství lidí pomoci získat jejich vlastní přístroj HYLA.

Historie Hyly - založeno 1990

Více než 25 let dává celému světu luxus čisté přírody

Jak se nápad změnil na značku známou po celém světě ...

Jak se myšlenka měnila na globální značku ...

... vynález vzniklý z nutnosti: manželka strojního  inženýra Doro Erjavce (spoluzakladatele HYLY)  trpěla alergií na domácí prach. Její alergie se zhoršovala při každém úklidu domu. Po intenzivních technickém vývoji a mnoha zkouškách se podařilo v roce 1990 zkonstruovat prototyp, který splňoval požadované parametry.  V roce 1992 se pak rozeběhla sériová výroba a výsledek byl okamžitý úspěch.

Inženýři Doro Erjavec a Janez Pogacar nazvali svůj systém čištění na vzduchu a prostoru "HYLA" . To znamená v latině rosničku - tvorečka, který žije pouze v čistém prostředí.  A právě čistotu Hyla přináší i k vám.

Dnes je firma HYLA se svými  jedinečnými produkty úspěšná ve více než 70 zemích po celém světě.

 

Prototyp Hyla 1990 - 1991

1990

HYLA založili Janez Pogačar a Doro Erjavec, dva slovinští inženýři, v Lublani / Slovinsku. První dva roky strávili intenzivním technologickém vývojem a testováním HYLY. Výrobu a marketing zahájili po pečlivé a rozsáhlé přípravě. Společnost je proto od začátku zisková a je úspěšná na slovinském trhu.

První Hyla 1991 - 1994

1993

První kontakt s německými podnikateli a experty na přímý marketing Wilfriedem Metzgerem a jeho partnerem. Připojují se k týmu jako partneři a začínají vytvářet celosvětovou prodejní a marketingovou síť.

1994

Společnost HYLA je rozdělena do dvou divizí. Vývoj a výroba vedou majitelé a generální ředitelé Janez Pogačar a Doro Erjavec. Marketing & prodej vedou generální řediteli Wilfried Metzger a jeho partner. HYLA Trade d.o.o. je zřízena pro vedení divize marketingu a prodeje.

Potřebuji náhradní díly

Hyla N 1998 - 2000

1998

Technologicky vylepšená generace modelu HYLA s novým designem je představena na trhu. Prodej HYLA N začíná.

1999

Je založena společnost HYLA International GmbH & Co.KG jako hlavní prodejní organizace a začíná stavba jejího sídla . Administrativní budova s rozlohou 1.500 m² je postavena u letiště Stuttgart. Oficiální provoz startuje 1.září 1999.

Hyla NST 2001 -

2001

Po několika měsících vývoje a rozsáhlých dlouhodobých testech je nová HYLA NST představena v lednu 2001. Tato nová generace HYLY nabízí absolutně revoluční technické inovace ve srovnání s předchůdcem a má moderní design.

Nejsenzačnější novinka je patentovaný samočisticí rotační separátor, který umožňuje vyšší průtok vzduchu, lepší filtrační vlastnosti a vyšší sací účinnost. Nová flexibilní hadice s kabelem navařeným na vnitřní stěně hadice je představena paralelně se zavedením nové HYLY NST.

2007 HYLA kolekce SWAROWSKI

2007

První systém pro čištění vzduchu a prostoru na celém světě byl pokryt krystaly z kolekce Swarovski.

Tento jedinečný marketinkový nápad vyvolal vlnu publikování a dotazů na tento produkt z celého světa.

Začíná spolupráce s UNESCO 2007: Hyla z kolekce Swarovski byla věnována do dobročinné aukce této organizace.
HYLA dosahuje nové obzory !

HYLA GST 2010 - 2016

Od roku 2010
15.listopadu 2008 byly všem obchodním partnerům představeny první prototypy. Začátek prodeje této produktové řady je naplánován na konec roku 2009 a počátek roku 2010.

HYLA EST 2017

Nová HYLA EST přichází ...