Seznamte se  - Vaše HYLA  EST

Motorová hlava

Čistá síla a vyjímečný  design jsou neodolatelnou kombinací tohoto modulu. Vyzkoušejte si fantastickou  sílu Hyly s maximální  spotřebou 730 watů.

Porovnejte sami: se sacím výkonem 2,5 m³/min Hyla vede - a to i z ekologického hlediska. Motor je speciálně pro Hylu vyvinutý magnetický Eco motor. Minimální tření, žádné uhlíky, vysoký výkon a nízká spotřeba energie. 

Nádoba

Voda namáčí nečistoty a zadržuje je - mokrý prach nelétá. Hyla v sobě nemá žádné filtry, takže nic nebrání v proudění vzduchu Hylou.

V každém filtru jsou póry, kterými proudí vzduch a s ním i drobné částečky prachu. Po několika vteřinách dojde k ucpání těchto malých dírek a výkon rychle klesá - pravé plýtvání energií !To je ten důvod, proč Hyle stačí příkon 730 W - voda působí jako filtr a Hyla vždycky volně dýchá.

Podvozek

Bez toho, aby jste Hylu museli řídit, bude vždy tam kde ji potřebujete.

Integrovaná pryžová hrana podvozku chrání nábytek a stěny.Osm koleček se postará o to, aby vás Hyla následovala i přes překážky. 

Patentovaný separátor

Srdce Hyly: zajišťuje, že z hyly jde pouze čistý vzduch. První samočistící separátor na světě šetří váš čas. Při 25.000 otáčkách za minutu extrahuje z proudícího vzduchu i ty nejmenší prachové částečky. To co zbývá je vzduch vyčištěný na více než 99 %.

Spojení jediným klikem

Zajišťuje maximální bezpečnost. Všechny elektrická vedení i vedení vody jsou integrované přímo v trubkách. Snadné spojování, maximální pohodlí pro uživatele a jednoduchost.

Technická data :

  • Maximální příkon : 730 Wat
  • Otáčky separátoru : 25.000 ot/min
  • Průtok vzduchu : 2,5 m³/ min
  • Váha : 5,5 kg
  • Rozměry : 36 x 36 x 56 cm
  • Pracovní obsah vody v nádobě : 4 litry
  • Přívodní kabel : 7,5 metru

 

HYLA EST se vyznačuje jedinečnou a celosvětově patentovanou technologií separace prachu ze vzduchu. Proud vzduchu s prachem vstupuje v sytému Hyla EST  hluboko pod hladinu vody v nádobě. Velmi rychle rotující separátor pak vytváří proudění vody směrem nahoru a odráží i nejmenší částice prachu, které zůstávají ve vodě. Gejzírový efekt tak zaručuje optimální filtraci vzduchu, který se vyčištěný a voňavý vrací zpět do vašeho domova.

Při výrobě systému Hyla používáme pouze vysoce kvalitní materiály. Výrobní metody (ISO 9001) zaručují dlouhou životnost a spolehlivost produktů. Splňuje všechny mezinárodně uznávaných normy kvality včetně SIQ, SEV, UL, CSA KC, CCC, EAC a ENEC. HYLA je synonymem kvality a důvěry. 

HYLA je multifunkční

Díky použitému principu voda - samočistící rotační separátor můžete Hylu používat na úklid prakticky všeho. Zvládnete lehce i menší domácí katastrofy jako vodu tekoucí rovnou po podlaze, ucpané odpady, skvrny od dětí na nové sedačce. Ve všech těchto situacích se s Hylou stanete vítězi.

Jak funguje čištění vzduchu

Vysávání