TOPlist
Vodní vysavač Hyla pohled seshora.. Vodní vysavač a čistička vzduchu Hyla je nejlepší vysavač s rotačním separátorem na trhu. Stejný systém jako rainbow a vivenso

Seznamte se  - Vaše HYLA  EST

Motorová hlava

Motor pro vodní vysavaš a čističku vzduchu Hyla je bezuhlíkový, úsporný magnetický Ecomotor

Jednoduché ovládání jediným knoflíkem, krásný design a minimální váha. Fantastická síla Hyly vám přinese domů čistotu rychle a lehce. A s minimálním spotřebou pouze 730 watů.

Podívejte se sami : každou minutu Hyla vypere 2,5 m³ vzduchu od prachu a alergenů. Motor je speciálně pro Hylu vyvinutý magnetický Eco motor. Minimální tření, žádné uhlíky, vysoký výkon a nízká spotřeba energie. 

Nádoba

Nádoba pro vodní vysavače a čističky vzduchu Hyla EST je z vyjímečně odolného terluxu, maximální objem 10 litrů vody a s velmi jenoduchým zapínáním

Otevírání a zavírání jedním prstem a to ucho ! Ani kapku vody nevylijete a krásně se plní. Při tom je nádoba z odolného terluxu s velmi dlouhou životností.

Proč je důležitý tvar nádoby ? Protože jen ve velkém množství vody se dobře zachytí prach z celého vašeho bytu.  Když  prach namočíte, nevrací se zpátky do bytu a zůstává ve vodě, se kterou ho vylijete. A pěkně se vám dýchá.

Podvozek

Podvozek pro vodní vysavač a čističku vzduchu hyla EST je úžasně pohyblivý, dokáže jezdit přes prahy a jiné překážky a nepoškrábe zeď

Bez toho, aby jste Hylu museli řídit, bude vždy tam kde ji potřebujete. Bez námahy za vámi bude běhat jako pejsek.

Integrovaná pryžová hrana podvozku chrání nábytek a stěny.Osm koleček se postará o to, aby vás Hyla následovala i přes překážky. 

Patentovaný rotační separátor

Samočistící rotační separátor por vodní vysavače a čističky vzduchu Hyla

Srdce Hyly: zajišťuje, že z hyly jde pouze čistý vzduch. První samočistící separátor na světě šetří váš čas. Při 25.000 otáčkách za minutu extrahuje z proudícího vzduchu i ty nejmenší prachové částečky. To co zbývá je vzduch vyčištěný na více než 99 %.

Spojování jediným klikem

Jednoduchý spojovací systém trubek s hadicemi a příslušenstvím pro vodní vysavač a čističku vzduchu hyla

Jednoduché, rychlé a bezpečné. Všechny elektrická vedení i vedení vody jsou integrované přímo v trubkách. Snadné spojování, maximální pohodlí pro uživatele a jednoduchost.

Technická data :

  • Maximální příkon : 730 Wat
  • Otáčky separátoru : 25.000 ot/min
  • Průtok vzduchu : 2,5 m³/ min
  • Váha : 5,5 kg
  • Rozměry : 36 x 36 x 56 cm
  • Pracovní obsah vody v nádobě : 4 litry
  • Přívodní kabel : 7,5 metru

 

HYLA EST se vyznačuje jedinečnou a celosvětově patentovanou technologií separace prachu ze vzduchu. Proud vzduchu s prachem vstupuje v sytému Hyla EST  hluboko pod hladinu vody v nádobě. Velmi rychle rotující separátor pak vytváří proudění vody směrem nahoru a odráží i nejmenší částice prachu, které zůstávají ve vodě. Gejzírový efekt tak zaručuje optimální filtraci vzduchu, který se vyčištěný a voňavý vrací zpět do vašeho domova.

Při výrobě systému Hyla používáme pouze vysoce kvalitní materiály. Výrobní metody (ISO 9001) zaručují dlouhou životnost a spolehlivost produktů. Splňuje všechny mezinárodně uznávaných normy kvality včetně SIQ, SEV, UL, CSA KC, CCC, EAC a ENEC. HYLA je synonymem kvality a důvěry. 

HYLA je multifunkční

Díky použitému principu voda - samočistící rotační separátor můžete Hylu používat na úklid prakticky všeho. Zvládnete lehce i menší domácí katastrofy jako vodu tekoucí rovnou po podlaze, ucpané odpady, skvrny od dětí na nové sedačce. Ve všech těchto situacích se s Hylou stanete vítězi.

Jak funguje čištění vzduchu

Vysávání