Hledáte přivýdělek? Přihlaste se na spolupráci!

Co má společného samoživitelka, důchodce nebo ustaraný táta od třech dětí? Potřebuje přivýdělek

Přivýdělek je pro mnoho z nás nutnou součástí života. Někdy nás čekají neplánované výdaje, jindy si chceme dopřát něco víc. Ale jak sehnat přivýdělek, kde vydělám dost peněz a nebudu šidit rodinu?

"Hyla pro vás má skvělé příležitosti. Vyberte si, kolik peněz chcete vydělávat a podle toho se rozhodněte, co budete dělat."

Potřebujete kolem 20.000,- Kč měsíčně navíc? Máte auto, ŘP a dost bodů na ježdění?

Služební auto poradců Hyly piřpravené do soutěže

Hledáme spolupracovníky, kteří nám pomohou s prodejem přístrojů Hyla. Pokud máte pojízdné auto, řidičský průkaz a čistý trestní rejstřík, tak je tato práce je pro vás jako stvořená. Proč si nevydělat něco navíc při svých běžných jízdách autem? S Hylou to bude hračka!

Prodávat Hylu je radost a zároveň výzva. Tento skvělý přístroj je totiž opravdovým zázrakem moderní technologie. Je to něco, co lidé potřebují. S Hylou mohou mít vždy čistý domov a zdravé prostředí. Proto je tato práce nejen zábavná, ale i prospěšná pro všechny.

Práce je buďto na dohodu o provedení práce (DPP) nebo na jednoduchou smlouvu o obchodním zastoupení (IČ).

Hlavní nebo vedlejší pracovní poměr u firmy Hyla

Kolik času přivýdělek zabere a co za to?

Týdně 3x 3 hodiny, většinou odpoledne nebo k večeru. Vaše úspěšnost záleží na tom, jak precizně se naučíte používat náš prodejní systém.Na to je online školení a zácvik se zkušenými kolegy.

Při průměrné úspěšnosti je přivýdělek kolem 20.000,- Kč, spíš více.

Šťastná majitelka vodního vysavače Hyla

Stačí vám přivýdělek do 10.000,- Kč a nemůžete na dlouho zmizet od dětí?

Pokud máte vlastní počítač a telefon, můžete si přivydělat doporučováním Hyly, ať už jako influerka na sociálních sítí nebo telefonistka.

Práci si můžete rozložit přes den podle potřeby. Placení jste za výsledky dosažené v jednotlivých oblastech. Ať už se jedná o příspěvky na soc. sítích, počet domluvených schůzek nebo telefonátů na kontrolu spokojenosti, vždy jsou předem daná kriteria úspěšnosti.

Vždy se seznámíte se samotným přístrojem Hyla a projdete příslušným kurzem, který je většinou online.

Informace a kurzy pro aktivní Hyla spolupracovníky
členská sekce