TOPlist

Proč si chytří lidé pořizují Hylu 

HYLA - pro vaši pohodu a zdraví

Při běžném vysávání s Hylou EST důkladně odstraňujete jemný prach, alergeny a roztoče. Zaperete je do vody v nádobě. Nesmáčivé látky za vás dočistí patentovaný samočistící rotační separátor s velmi vysokou účinností. Škodlivé látky a nepříjemné pachy zmizí - váš domov bude plný čerstvého a voňavého vzduchu.

Používáním  HYLY výrazně ušetříte za filtry a sáčky - žádné tu nejsou ! Při porovnání cena výkon nezapomeňte na životnost Hyly nejméně 20 let. Úklidem s Hylou ušetříte peníze a získáte ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který zhoršuje naše životní prostředí.

Vždy  uklízíte s plným sacím výkonem. To znamená, že s  přístrojem HYLA EST s příkonem 730 W dosáhnete takového sacího výkonu, na který by jste jinak potřebovali  vysavač s výkonem 2000 W a to ještě jen s novými sáčky a filtry. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze  200 W !

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech: v domácnosti bude až o 80% méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. Podívejte se na reference nebo si Hylu rovnou vyzkoušejte !

Kvalita dělá rozdíl - certifikáty Hyly