Proč Hyla

HYLA - pro vaši pohodu a zdraví

 Jako jeden z nejlepších a nejznámějších čistících systémů na světě je Hyla připravena sloužit vašemu zdraví a pohodě. 

Nová HYLA EST při běžném vysávání odstraňuje jemný prach, plyny, alergeny a roztoče. Současně čistí okolní vzduch propráním přes vodní filtr. Tímto způsobem zabraňuje vzniku nepříjemných pachů při vysávání a také každý den zajistí úžasně čerstvý vzduch ve vašem domově. Vysátý prach a nečistoty se již nehromadí v sáčcích nebo nádobách , ale jsou namočeny ve vodě a následně vylity. Během čištění jsou odstraněny i škodlivé látky ze vzduchu procházejícím Hylou s účinností 99,9% (Zdroj: Dr. Drexler a Dr. Fecher - Institut für Analytik und Beratung - Certifikát č. 010853).

Používáním  HYLY EST výrazně ušetříte za filtry a sáčky - žádné tu nejsou ! Úklidem s Hylou získáte nejen ekonomické, ale i ekologické výhody. Vyhnete se produkci zbytečného odpadu, který ovlivňuje naše životní prostředí a nákladům na výrobu a likvidaci tohoto spotřebního materiálu.

Vzhledem k tomu, že v Hyle nejsou žádné sáčky nebo filtry, které by se mohly zanést prachem, uklízí HYLA EST  vždy s plným sacím výkonem. To znamená, že přístroj HYLA EST s příkonem 730 W dosahuje takového sacího výkonu, který ostatní vysavače dosahují pouze s novými sáčky filtry a výkonem 2000 W. V režimu čištění vzduchu potřebuje HYLA EST pouze  200 W !

Příjemný rozdíl zaznamenáte už po několika týdnech: v domácnosti bude až o 80% méně prachu a výrazně ušetříte za elektřinu. A co je nejdůležitější: V čistém domově se budete cítit vždy velmi pohodlně.