Nejlepší dárek pro maminky – zdravý domov podle Hyly

Maminka ukládá dítě dárek

Ženy byly vždycky chytřejší než muži. Jen to chytře nedávají najevo. Když se staráte o dvě tři děti, musíte být stále ve střechu a to bystří mozek.

S dětmi se neustále hýbete, máte kondičku a také díky tomu maminky žijí déle. A mají vždy pravdu, takže s vyrovnanou myslí proplouvají přes životní problémy. Většinou.

Nejlepší vysavač pro děti

Když je potřeba, maminy mění realitu.

Optimální životní podmínky nepadají z nebe. Už když je děťátko na cestě, tak zvažují co jíst a co ne. Jestli mu sklenka vína neuškodí.

Když by miminku posílaly každým nádechem ve špinavém ovzduší do těla tisíce a tisíce černých částic, pořídí si domů Hylu.

Přece kvůli špinavému vzduch neporodí dítě předčasně, oslabené nebo nemocné. Stačí stisknout jediný zelený knoflík- vypínač na Hyle – a je tu spousta čistého vzduchu pro oba.

Hyla není jen vysavač na drobky nebo psí chlupy

Slyšely jste to okřídlené ” za málo peněz hodně muziky”? Tak to je Hyla.

Prach filtruje samočisticí rotační separátor Defender, doléváte jen vodu. Žádné otravné sáčky, filtry ani jiný spotřební materiál. Nic co by se muselo složitě čistit a montovat.

Všechny alergeny, prach a dráždivé látky, které by mohly ublížit vašemu děťátku, Hyla zapere do vody. Špinavou vodu vylijete a hotovo.

Jak uspávat dítě. Usínání s vůní deště

Maminka uspává dítě dýchá hyla

Když je máma nevyspalá, odnáší to i dítě. Hyla propírá vzduch vodou, takže při usínání dýcháte vzduch správně zvlhčený, lehce ionizovaný a hlavně čistý.

Jistě jste už četly články o neutišitelných dětech, které pro usnutí potřebují zvuk kávovaru nebo vysavače. Používejte u dětí Hylu. Získáte tak další výhody:

  • Když budete pouštět běžný vysavač, který chrlí plísně a mikroby, zaděláte svému dítěti jen na alergie a dýchací potíže. S Hylou bude vaše zlatíčko vždy dýchat čistý a voňavý vzduch.
  • Dálkové ovládání. Nemusíte chodit do pokojíčku – na dálku Hylu zapnete nebo vypnete
  • I kdyby jste usnula a Hylu zapomněla vypnout, po 35minutách se v režimu praní vzduchu vypne sama.

Má dítě plný nos? Připojíte odsávačku!

Nemusíte se bát, že Hyla děťátku vysaje mozek. Hned u ruky na rukojeti je regulace a máte i dálkový ovladač. Ne každé dítě odsávání nudlí miluje, ale z Hylou ho zvládnete levou rukou.

Maminky navíc do Hyly dávají desinfekci s peroxidem vodíku a tak rýmě předcházejí. S vůní meduňky nebo levandule, kterou přidávají do vody v nádobě, je také dítě mnohem klidnější.

Pomoc při rýmě, chřipce i laryngitidě.

Rotační separátor hyla defender štít proti virům

Rýma a jiné respirační choroby dokážou opravdu potrápit dítě i celou rodinu. Už jen dýchání čistého vzduchu pomůže.

Když se tělo nemusí prát s prachem a alergeny, lépe zvládne nemoc. Tím že chráníte sebe, chráníte i své dítě.

Důležité je žít v optimálním prostředí, ne sterilním. Tím se dětská imunita posiluje.

Záchvaty laryngitidy přicházejí většinou ve spánku a dokáží rodiče vyděsit k smrti Než dítě vystrkávat z okna nebo do mrazáku je lepší dát do vody v Hyle led. Studený a vlhký vzduch mu umožní rychlé nadechnutí a uklidnění.

A pak ho necháte při běžící Hyle v klidu usnout.

Láskyplný úklid

Dítě v nádobě hyly pohodlí bezpečí

Děti učí ženy i muže lásce. Už když dítě čekáte, tak na něj myslíte s láskou. S láskou mu připravujete čistý a zdravý domov. S láskou na něj myslíte, když mu připravujete pokojík, postýlku a hračky.

Představujete si, jak bude krásné, jak se bude smát a jste v pohodě.

Když s pohodou a láskou v srdci odstraňujete prach a nečistoty Hylou, dýcháte čistý, zvlhčený a ionizovaný vzduch.

Cítíte se dobře vy i vaše děťátko. Když se narodí , bude klidně spát, když mu Hylu pustíte. Bude při tom dýchat optimálně čistý vzduch a vy si odpočinete.

Zasloužíte si pořádně odpočinout.

Roztoči nemají šanci

Nejlepší vysavač na pyly a alergeny

Dneska už je každý třetí člověk alergik. Většinou na domácí prach, tedy výkaly roztočů a plísně. A když se dají dohromady dva alergici, je velká pravděpodobnost, že bude mít potíže i dítě.

Většina rodičů si Hylu pořizovala kvůli dětem. Jestli je Hyla v něčem opravdu dobrá, tak to je likvidace alergenů. Neschovává je na filtrech, ale rovnou je rozpouští ve vodě. Čistě, rychle, hygienicky.

Klepačem dostanete z matrace i koberce starou kůži, kterou se roztoči živí. Pak už jen matraci i lůžkoviny vystavíte podtlaku ve vakuu a tím roztoče zlikvidujete v celé jejich hloubce.

Děti a Hyla – nechte si pomáhat

Dělejte s mrnětem všechno spolu. Nemusíte pak vymýšlet extra pedagogické metody, jak ho přinutit dělat to co chcete. V pubertě je na výchovu pozdě. Ale s malým cvrčkem, co sotva chodí, si při práci s Hylou užijete spoustu legrace. Moje dcera milovala jízdu na klepači. Čím víc jsme se jí snažil setřást, čím víc se smála.

Vozíček v podvozku

Už když si dítko začne sedat, povozíte ho v podvozku Hyly jako na videu.

nejlepší dárek pro matku k vanocum nebo dni matek

Vysavač jako chodítko? Proč ne

A když začíná chodit, má Hyla tu správnou velikost a tvar. Na zadní straně se děti opírají o nesmekavou oblinku (normálně si tam opíráte sací trubky). Když se opírají , Hyla jim neujíždí, ale nechá se postrkovat. Podvozek je lemovaný oblou měkkou hmotou, takže si ani při pádu neublíží.

Děti rády pomáhají

Nechte si podávat různé prachovky a nástavečky. Jsou v otvorech podvozku, takže dítě musí přijít na to jak je vyndat a zase zapíchnout. Trénuje si tak jemnou motoriku. Můžete ho nechat vysávat hrací podložku, svůj koberec i hračky.

Dítě dělá flek na koberci

Flek od banánu na koberci? S Hylou no problem

S Hylou lehce vyperete a vyčistíte i odolné fleky. Ten banán nebo jogurt alespoň nejsou cítit, jsou i horší věci. Stačí jen teplá voda, mýdlo a kartáček ze základní sady a je to.

Stejně tak použijete vysavač na sedačku nebo čalounění.

Je jen na vás, na co všechno budete Hylu používat. Jsme připraveni vám poradit na dálku i osobně.

Budete spokojeni tak jako tisíce rodičů kolem vás. Hylu si zasloužíte.

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.