Opravdový test vodního vysavače Hyla. Reálné ženy, reálné zkušenosti.

testování vodního vysavače Hyla nejlepší v testu

Všichni prodejci vysavačů se ohánění různými testy, atesty, zkouškami a certifikáty o testech svých výrobků. Ale jedinou a opravdovou zkouškou je dlouhodobá praxe. Pokud v ní přístroj uspěje, nemusí mít ani jeden certifikát a přesto je nejlepší. Na tento způsob testování si málokterý výrobce troufne, protože výsledek nemůžete předem ovlivnit.

Jak dámy testovaly

Celkem 46 náhodně vybraných žen mohlo měsíc uklízet a porovnávat kvalitu úklidu Hylou s tím, jak uklízely stávající vysavače. Každá dostala podle dohody jen základní instrukce, jak se s Hylou zachází. Na ostatní přišly velmi rychle intuitivně. Při běžném nákupu vše poradce podrobně vysvětlí a ukáže – to byl hlavní rozdíl. A každá pak o svých zkušenostech napsala recenzi.

Musím přiznat, že jsme byli ve firmě napnutí. Ale jak jednotlivé recenze naskakovaly, bylo jasné, že která si Hylu vyzkoušela, ta si ji zamilovala. Spousta z nich ani nebyla v komfortní finanční situaci a tak jsme vymýšleli různá splátkování, ale nakonec byly všechny spokojené. Vítězi testu byli všichni :-).

Hyla EST byla nejlepší v testech plus x award

Prakticky se shodly s experty zPlusXaward

Nejvíce ocenily :

  • úžasné čištění vzduchu a příjemnou vůni po úklidu
  • jednoduché používání – na první dobrou to daly všechny
  • perfektní vyklepání koberců, sedaček a matrací
  • bezkonkurenční vysávání chlupů z koček a psů
Nejlepší vodník vysavač v testech

Redakce si udělala i vlastní ověřovací testování, které dopadlo ještě lépe. Kupodivu pochvalné recenze přibývají stále. Podívejte se sami:

Kristyna04 :

Tento vysavač mě naprosto fascinuje. Nikdy před tím jsem nevěděla, že něco takové za druh vysavače existuje, ale musím uznat, že byl perfektní nápad spojit vysávání s vodou. Je to krásný pomocník do každé domácnosti, od které hospodyně chce pořádek. Líbí se mi, že vysavač zároveň během zapojení čistí ovzduší. Dále oceňuji, že nejsou potřeba do vysavače pytlíky a je u něho jednoduchá údržba. Vhled je též velmi pěkný 🙂

Hanyna :

O tomto vysavači sním už dlouhou dobu. Vysavač, který skvěle vysaje veškeré povrchy a při vysávání zároveň čistí vzduch, to je naprostá bomba. Ale především se mi líbí, že se do něj nekupují žádné sáčky a filtry. A v neposlední řadě záruka dvacet let, to hovoří za vše!

Upřesnění firmy Hyla – záruka je 5 let na vše, víc než 20 let je životnost

1Martas :

Hyla Est je skvělý pomocník, který zajišťuje maximální bezpečnost, zajišťuje čistý vzduch, je jednoduchý a zvládne lehce i menší domácí katastrofy jako ucpané odpady, skvrny od dětí na nové sedačce atd.

Nejlepším testem je praxe

Když se testují vysavače pro Dtest nebo jiné organizace, vždy se bere nový vysavač, nové sáčky a filtry a výsledky jsou platné pro tento stav. Ale měřit účinnost vysávání třeba po 3 nebo 5 letech používání ? Většina vysavačů je už dávno na smetišti.

Ale to majitelům Hyly teprve končí záruka. Její motor je dimenzován na 20 a více let stále stejně kvalitního úklidu. A tak se po této době k testerkáma testerům vrátíme, aby jsme si ověřili, že to tak je. Podívejte se nadlouhodobé zkušenosti jiných uživatelů Hyly, kteří si ji koupili už před 20 a více lety.

Poděkování testerkám

Chci poděkovat všem dámám a mužům, kteří se tentokrát testování zúčastnili. Děkujeme za všechny připomínky a názory a přejeme těm, které si hylu pořídily, aby vám dlouho sloužily. I vy ostatní si můžete Hylu vyzkoušet s menší výhodou.

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.