Vodní vysavač Hyla jako zdravotní prostředek pro lidi s alergií a astmatem? Ministerstvo zdravotnictví Itálie potvrzuje.

Hyla est vodní vysavač pomáhá jako zdravotní pomůcka při alergii a astmatu

Ministerstvo zdravotnictví Itálie zařazuje zdravotní systém na čištění vzduchu a prostoru Hyla EST – D (dále Hyla) výrobce HYLA d.o.o mezi zdravotní prostředky třídy 1 (nesterilní). Číslo registrace je 1754021 a potvrzuje, že Hyla splňuje podmínky směrnice 93/42/EHS ze dne 14. června 1993 o zdravotnických prostředcích .

Vodní vysavač hyla pomáhá při astmatu, alergii a onemocněních dýchacího systému jako certifikovaný zdravotní prostředek

Hyla byla zařazena do kategorie produktu multifunkční čistič vzduchu (sanitizér ). Hyla jako zdravotní prostředek má zamýšlené použití:

  • čistič vzduchu a prostoru při dýchací terapii osob s akutním nebo chronickým onemocněním dýchacího systému
  • čistič vzduchu a prostoru při dýchací terapii osob s alergií
  • čistič vzduchu a prostoru při dýchací terapii osob s astmatem

Sanitace je vlastně důkladný úklid

Takhle jednoduše to jde s Hylou

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Hyla vám pomůže se všemi činnostmi, které potřebujete ke splnění hygienických požadavků, aby se vám doma dobře dýchalo, ať už trpíte alergií, astmatem nebo jinou nemocí omezující dýchání.

V podstatě je můžeme rozdělit na:

  1. Úklid viditelných nečistot
  2. Mytí
  3. Dezinfekci

Proč je pravidelný a důkladný úklid pro dobré dýchání důležitý

pravidelný úklid vodním vysavačem hyla pomáháte odstranit alergii a astma

Úklidem, který má ulevit alergikům nebo astmatikům, se rozumí odstraňování prachu, špíny a nečistot z prostředí, kde žijí. Z podlah, nábytku, záclon, matrací, prostě celého vybavení bytu.

K odstraňování prachu s výhodou použijete právě Hylu jako vysavač. Pracuje systémem voda -samočistící rotační separátor. Prach, alergeny a dráždivé látky zapírá do vody. Mokrý prach nelétá – s vodou ho vylijete a máte čisto. Naprosto nevhodný je úklid a čištění na sucho, kdy dochází k velkému víření prachu.

Klíčové je:

Jen tato kombinace vám zajišťuje, že v Hyla u vás stáhne ze vzduchu částice prachu velikostí na úrovni virů.

Správným a pravidelně prováděným úklidemmůžete snížit množství prachu, nečistot a mikroorganismů doma až o80 % v několika týdnech.

Mytí podlah, tepování sedaček a praní čalounění

Zatímco při úklidu vysáváním odnáší prach, alergeny a dráždivé látky do Hyly proud vzduchu, při mytí je to voda s příslušným mycím roztokem. Program “mokré cesty” Nimbus napouští na podlahu, koberec nebo sedačku čistou vodu se saponátem a následně rozpuštěnou špínu odsává.

sada pro praní koberců, tepování aut a šamponování čalounění

Je samozřejmé, že podlaha by měla být s takového materiálu, který mytí snáší. Marmoleum, dlažba, lino, vinyl jsou v pořádku. Pozor si dávejte u dřevěných podlah a některých druhů plovoucích podlah. Častým máčením by se mohly deformovat nebo úplně zničit.

Koberce, čalouněný nábytek nebo matraci perte na mokro až jako poslední možnost. Ani jednomu časté praní moc nesvědčí. Pokud je ale polijete něčím , co se zapije do textilního materiálu, pak nezbývá než tepování nebo praní.

Výhodou je pokud si na to můžete pozvat specializovanou firmu. Ověřte si, zda je pojištěná pro případ nějaké škody a zkontrolujte reference. Ideální je zvolit pro tepování horké letní dny nebo naopak prostředek zimy, kdy jsou stěny teplé a interier díky topení přesušený.

Dezinfekce nenahrazuje úklid

Roztok na desinfekci vzduchu 0,5 l. Do vodních vysavačů Hyla

Dezinfekce znamená ničení choroboplodných zárodků. V běžném domácím prostředí se vyplatí v jen případě epidemií respiračních chorob.

Vždy ji provádějte až po úklidu a mytí, kterými snížíte množství mikrobů. Tím výrazně zvýšíte dezinfekční účinek použitých prostředků.

Dezinfekční přípravky od Hyly jsou bez pachu, nepoškozují uklízené plochy a můžete je přidávat přímo do vody v nádobě.Díky nim ve vodě zadržíte bakterie, plísně i viry. Při závěrečném praní vzduchu je můžete kombinovat s vůněmi podle libosti, takže se nemusíte bát, že váš domov bude cítit jako nemocnice.

Vyzkoušejte si, jak se vám bude dobře dýchat po úklidu Hylou.

Hyla est vodní vysavač pomáhá jako zdravotní pomůcka při alergii a astmatu

Máte šanci si doma otestovat jediný vodní vysavač certifikovaný Ministerstvem zdravotnictví Itálie jako zdravotní prostředek pro sanitaci.

Zbavíte se starostí s filtry a sáčky. Mikroby, bakterie ivirypošlete do záchoda.Hlavně, bude se vám dobře dýchat při chřipce, angíně i rýmě. Využijte aktuální akci

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.