DEFENDER 2021. Nástroj pravého muže

Defender 2021 rotační samočisticí separátor vodní vysavač Hyla
samočisticí rotační separátor Defender vodní vysavač hyla

Převratná technická novinka s fantastickou účinností. To je rotační samočisticí separátor DEFENDER od Hyly. Pandemie onemocnění Covid 19 urychlila jeho uvedení na trh.

Toto řešení záchytu nanočástic ze vzduchu tak pomáhá školkám i rodinám zvládat nebezpečný prach v nebezpečné době

Proč DEFENDER? Protože obránce

Velmi malé částice prachu prachu velikosti na úrovni virů PM10 až PM0.1(mikročástice) se vám při dýchání dostávají rovnou do těla. Pokud to jsou opravdové viry jako koronavir, způsobí “pouze” onemocnění, které po nějaké době odezní.

Štít defender vodní vysavač hyla

Pokud vdechujete delší dobu mikročástice ze spalin nebo mikroplastů, ukládají se v těle a způsobují velké množství lokálních zánětů. Vaše tělo se je pokouší zlikvidovat jako běžnou infekci, ale tisíce let vyvíjené obranné mechanismy na znečištění prostě nefungují.

Proto potřebujete Obránce – Defender. Stáhne viry, bakterie a dráždivých látek ze vzduchu a jednoduše je zlikviduje. Zapere je do vody, se kterou je vylijete. Otestováno SIMA

Omezení filtrů

Otrávený doktor čuchal smrad a viry z vysavače

Stálé odstraňování mikročástic PM10 a menších ze vzduchu je zásadní problém pro většinu filtračních zařízení jako jsou vysavače nebo čističky.

  • Pokud používají běžné filtry, mikročástice prostě procházejí.
  • Pokud jsou filtry(HEPA) tak husté, aby mikročástice neprošly, mají omezenou kapacitu a musí se často měnit. Někteří výrobci předepisují výměnu po 3 měsících a sada stojí až 3.000,- Kč. Takže za rok vás stojí 12.000,- Kč jen filtry.
  • Viry, bakterie a plísně skladujete v čističce uvnitř filtrů, takže by se filtry správně měly likvidovat jako toxický odpad.
  • Aby čistička mohla mikročástice ze vzduchu stáhnout, musí se do ní nejdříve dostat. Pokud je v rohu nebo na zdi, aby nepřekážela, můžete mít u ní čistý vzduch. Ale je čistý vzduch tam kde pracujete nebo odpočíváte?

Rotační separátor DEFENDER brání vás i vaši rodinu stále stejně dobře.

rotační samočisticí separátor defender vodní vysavač hyla

Patentovaný separátor v Hyle EST se točí rychlostí až 30.000 otáček za minutu. Při této rychlosti posílá k vám domů jen čistý, zvlhčený a ionizovaný vzduch.

Protože prach a mikročástice odráží – nechytá je do sebe jako filtr – dýcháte doma při každém použití Hyly čistý vzduch. Když je Hyla nová, po 5 letech, po 10 letech, po 20 letech. Při každém zapnutí Hyly máte jistotu.

Na rozdíl od jiných ale HYLA používá ještě DEFLECTION SHIELD technologii

Deflection shield neboli odkláněcí štít

Deflection shield tečovací štít z mikrokapek

To je něco, co nemá žádný jiný výrobce vodních vysavačů nebo čističek vzduchu na světě. Speciálně tvarované husté lopatky separátoru rozsekají kapky vody rychlostí 280 kilometrů za hodinu na mikrokapičky. Vytvoří mikrokapkové tornádo.

Tyto velmi malé a velmi rychle se pohybující mikrokapky vody zachytí mikročástice i viry dřív, než se dostanou k separátoru. Vytvářejí štít ještě před rotujícím separátorem.

Hyla jako technologická jednička v oboru tedy používá k záchytu nečistot tři unikátní technologie:

Separátor Hyla defender
  1. Na záchyt a smáčení hrubých nečistot gejzírovou technologii, kdy je proud vzduchu s prachem přiveden až na dno nádoby a po té roztočena vyzdvižen k separátoru.
  2. Na vyčištění velmi malých mikročástic a nanočástic pak technologii tečovacího štítu.
  3. Velmi spolehlivý magnetický motor s fantastickou životností, který dává separátoru DEFENDER správné otáčky. 30 000 otáček za minutu.

Jak rychle vyčistí HYLA EST se separátorem DEFENDER místnost?

Nejlepší vodní vysavač na koberce hyla

V režimu praní vzduchu rychlostí 16 litrů za sekundu, tedy zhruba metr kubický za minutu.

V režimu vysávání pak 3 metry kubické za minutu. Běžný obývák vyčistíte cca 10 – 15 minut, protože Hyla EST špinavý vzduch nasává z celého prostoru.

Pokud Hylu používáte také k běžnému úklidu, časy se úměrně zkracují. Kdykoli Hylu používáte, vždy běží jako pračka vzduchu. Když s ní vysáváte podlahu , klepete koberec nebo matraci, odprašujete květiny či poličky. Vždy vám doma pere vzduch.

Proto nám spokojení zákazníci hlásí, že po několika týdnech uklízení s Hylou doma mají až o 80 % prachu méně.

Muž drží vodní vysavač hyla

Nechte dřinu strojům a chraňte svoje tělo

Vyzkoušejte si Hylu se separátorem DEFENDER doma. Víte, že v 90% amerických žen vyvolává pohled na muže s vysavačem sexuální touhu? Přeci to nenecháme nějakým padavkům 🙂

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.