Užijte si doma léčivé účinky mořského vzduchu a minerálů na vlastní kůži.

vodní vysavač hyla dává čistý vzduch jako u moře

Jak to tak vypadá, tak letos dovolenou strávíme v Čechách. Ale to ještě není důvod proto, aby jste při odpočinku nemohly dýchat zdravý mořský vzduch. Co je v mořském vzduchu? No přece mořská voda!

V mořské vodě je spousta minerálů , které dělají dobře pokožce, dýchacím cestám a lidské psychice.

Dovolená v obýváku

Za solí ve vzduchu nemusíte ani do solné jeskyně. Stačí přidat do nádoby zdravotního systému Hyla mořskou sůl a zapnout zelené tlačítko. Jiné na Hyle není. Vodu dávejte teplou, aby se mořská sůl rozpustila rychleji. Mořské soli dáte pro začátek čajovou lžičku na čtyři litry vody.

Mladá žena na balkoně si užívá mořský vzduch vypraný vodou Hyla

Hylu nechte běžet a promývat vzduch mořskou vodou, sami si dojděte pro víno a mandle. Pak už se jen uvelebíte v oblíbeném křesle, Hylu na dálku vypnete a se zavřenýma očima jste ve Středomoří.

A už inhalujete příjemný proud vzduchu vypraný vodou, obohacený minerály a mořskou vůní.Dýcháte:

  • čistý vzduch vypraný vodou jako u moře
  • lehce ionizovaný vzduch díky vodopádovému efektu
  • správně zvlhčený vzduch jako u moře

Aby jste si čistý vzduch vychutnaly naplno, je samozřejmě dobré nejdřív uklidit. K tomu výborně využijete právě Hylu. Pracuje na principu voda – samočistící rotační separátor. Jak Hylu vyndáte z krabice, tak ji hned využijete k rychlému a důkladnému vyprání vzduchu vodou.

Jakmile nádobu s vodou zaklapnete do podvozku a přidáte hadici, máte vodní vysavač kterým odstraňujete prach, alergeny a mikroby rychlostí 2,5 metru kubického za minutu. A protože vše zapere do vody, s vodou všechnu špínu vylijete a máte doma čisto.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Před použitím Hyly na prostorovou terapii mořských vzduchem samozřejmě vymyjete a dáte do ní čistou vodu.

Jakou mořskou sůl použijete?

Nejlepší je čistá mořská sůl. Dostanete ji v některých drogeriích. Dá se použít iVincentka, což je v podstatě stará mořská voda. Ale tu je lepší používat vnitřně, případně k výplachům nosu.

Zvláštní účinky má sůl z Mrtvého moře. Přidejte ji do horké vody v nádobě Hyly zhruba vrchovatou polévkovou lžíci. Vytvoříte si doma podobné prostředí jako v solné jeskyni. Tento způsob inhalace je vynikající pro děti, které neposedí a při onemocnění horních dýchacích cest.

Výhody? Nemusíte nikam chodit, takže se nenakazíte něčím dalším od jiných lidí. Dýchat musí všichni, takže pokud v obýváku uděláte prostorovou terapii, nikdo neunikne. Pro lidi trpící lupénkou neboli psoriázou jde o zajímavý benefit k vyčištěné matraci.

Mořská sůl z mrtvého moře skrytá v kosmetice vždy pomáhá

Mýdlo s mořskou solí z Mrtvého moře

Oblíbená mýdla se solí z Mrtvého moře podporující léčebné účinky najdete u firmy Jericho cosmetics. Obnovují přirozenou rovnováhu pokožky a odstraňují nečistoty včetně koronaviru.

Máte tu k dispozici celou bohatou kosmetickou řadu -vyberte si !

Mýdlo s léčivým bahnem z Mrtvého moře Jericho cosmetics
Mýdlo s bahnem z Mrtvého moře

Pravidelnou péčí snížíte množství odpadávajících šupinek kůže, které je pro psoriázu typické.

Zároveň pokožce poskytnete jemnou a hlubokou péči, kterou potřebuje. Užijte si ji – psychická pohoda je naprosto zásadní.

Nakombinujte ji s koupelí ve vodě se solí z Mrtvého moře

Když už si užijete mořského vzduchu, tak se i vykoupejte. Na plavání to asi nebude, ale lázeň si vychutnat můžete. Podívejte se na přípravky do koupele a vyberte si podle chuti.

Po koupeli nemůže být nic hezčího než zavrtat se do čisté postýlky a blaženě usnout.

Matraci i lůžkoviny jste si při úklidu vyčistili Hylou, takže vás v ní žádná zrada nečeká. Dokonce i při psoriáze, která je z hlediska úklidu obtížná hlavně pro velké množství odlupující se kůže, máte klidné spaní. Vibrační klepač vytahá šupinky staré kůže napadané do matrace, takže spíte jako u moře na pláži.

Vyzkoušejte si, jak se s Hylou dobře dýchá a spí

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.