Jak uklízí chlap. Vysavač je nářadí.

hyla vodní vysavač pro chlapy

Mužský a ženský pohled na pořádek se zásadně liší. Muž potřebuje hlavně všechno najít takříkajíc na první nahmátnutí za jakýchkoli podmínek. Estetika není podstatná, i když z organizace věcí často vyplyne. Desky s perfektně uspořádaným nářadím u pracovního stolu jsou toho důkazem.

Muži a (ne)pořádek

Ženy si na muže často stěžují. Kdybys alespoň vyluxoval ! To by ti ruce upadly, kdybys po sobě zvedl ………………doplňte dle uvážení. Jen ležíš na gauči a čumíš na televizi! Pánové, kdo z vás alespoň jednou podobnou větu neslyšel, už ani nečtěte dál.

Pravda je že kdo uklízí, ovládá domácí prostor. A to je jádro všech sporů.

Pokud muž musí žít na obsazeném území, které je ohraničeno dekoracemi, obrázky, kytičkami a lahvičkami, udělá několik pokusů o vzpouru. Změní jejich umístění, případně je vyhodí. Po několika hádkách rezignuje, nebo si obsadí svoje území např. garáž. Ví, že jinak situace nemá mírové řešení.

Když už se musí zapojit do úklidu, tak chce alespoň ovládat stroj. Robotický vysavač je ekvivalent vláčků. Jeho nastavení a ovládání vyžaduje odborníka. Když domácí práce, tak vysávání. Ale bez pokořujícího vynášení sáčků. Proto v 80% domácností, kde mají Hylu, vysává muž.

Pro porovnání. Domácnosti obývané výhradně muži se liší jednoduchostí vybavení a od prvního pohledu účelným způsobem úklidu. Žádné zbytečné serepetičky, které se musí pořád oprašovat. Vodní vysavač, kterým chlap bleskem sjede koberec a používá ho už 20 let. Zároveň pere prach ze vzduchu, takže prach utírá jednou měsíčně. Rychlé, efektní, fungující.

Podle čeho si chlap vybírá vysavač

Hyla est vodní vysavač pomáhá jako zdravotní pomůcka při alergii a astmatu
  1. Promakané detaily. Většinou na první pohled ocení špičkové technické provedení, magnetický bezuhlíkový motor, spojovací prvky, co od pohledu dlouho vydrží.
  2. Účinnost. Když už si pořizuje věc na uklízení, chce aby opravdu uklízela. Princip voda-samočistící rotační separátor je jednoduchý, spolehlivý a bude fungovat pořád.
  3. Odolnost. Mašina musí mít výdrž od pohledu. 5 let záruka ? Dobrý. Tisíce lidí dělají s Hylou víc jak 20 let apořád spokojenost ? Paráda!
  4. Univerzálnost. Nemá místo ani čas prohrabávat se hromadou věcí na uklízení. Jeden přístroj řeší všechno od podlahy po okna.
  5. Dostupnost. Když už se rozhodne, chce to mít vyřešeno hned. Stačí zavolat na bezplatnou linku 800 100 053 a je to doma.

Mám Hylu. Vysávám, vytírám a peru vzduch najednou. Je malá, málo žere a vydrží. Používal ji už táta a ten s ní dělal věci, to by jste se divili. Vyčistím s ní auto, vyperu koberec a na úklid nic jiného nepotřebuji.

Návod, jak mít doma stále uklizeno

Chce to jen disciplínu a uklízet průběžně. Když po sobě někdo něco uklidí, tak ho, milé dámy, pochvalte. Není to samozřejmost.

  • Drobné věci, patří do šuplíku, prázdné flašky do koše
  • Podlahu v kuchyni stačí každý večer zamést, nebudete si roznášet drobky po bytě.
  • Nádobí naskládejte do myčky hned po jídle a stůl setřete. Tím udržíte “uklizenost” na první pohled.
  • Naučte sebe a ostatní obyvatele bytu vracet předměty na jejich původní místo. Nejste jejich otroci.
  • Když něco umažete, hned to umyjte.
Separátorový vysavač hyla pro silné chlapy

A máte pokoj. Průběžný úklid vám zabere tak 20 minut denně. Jeho smyslem je zabránit šíření špíny hned v zárodku.

Už žádná lepkavá podlaha, použité kapesníčky povalující se kolem a špinavé oblečení na podlaze. Vezměte to logicky:

“Proč používat klasický vysavač, kterým seberu velké kousky z podlahy, ale současně naplním byt jemným prachem? Vždyť pak prach musím vyvětrat a nakonec ho ze všeho vybavení utřít. Ani náhodou.”

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.