Chcete vysavač prokazatelně podporující zdraví ? Spolehněte se na Hylu. Centrum preventivní medicíny

Hyla EST detail certifikáty centrum preventivní medicíny 2022

Centrum preventivní medicíny( ZPmed®) sídlí v Německu ve městě Würzburg. Jeho posláním je pomoci snížit množství chronických nemocí v populaci. ZPmed® je součástí sítě zdravotní péče a kontroluje různé výrobky právě z hlediska jejich přínosu pro upevnění zdraví a prevence nemocí . ZPmed® neprovádí lékařskou diagnózu ani terapii.

Hyla prokazatelně podporuje zdraví – má pečeť důvěry

Otestovat svůj výrobek může nechat každý výrobce. Ne každý výrobek ale splní přísné požadavky lékařů tohoto centra. Po důkladném hodnocení získává výrobek v případě pozitivního výsledku certifikát a tzv” Pečeť důvěry”.

V grafice pečeti důvěry jsou použity listy Jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba). Tento strom, který můžete najít i u nás, je symbolem dlouhověkosti a moudrosti. Říká se o něm, že dokáže odvrátit zlo a oheň. Pití čaje z jeho listí výrazně podporuje rozvoj myšlení a vylepšuje paměť.

“Pečeť důvěry”

se poskytuje výrobkům nebo procesům prokazatelně podporujícím zdraví, jejichž použití je příznivé pro zdraví nebo jejichž použití snižuje riziko poškození a zabraňuje rozvoji nemocí (profylaxe). Tedy zejména výrobkům zaměřeným na:

  • biomechaniku
  • profylaxi bolesti
  • pozitivní vliv na pohybový aparát
  • pozitivní vliv na imunitní systém
  • na zkrácení rekonvalescence

Co vám garantuje označení výrobku “Pečeť důvěry” Centra preventivní medicíny

Označení od Centra preventivní medicín vám tedy dává jistotu, že přístroj Hyla GST/EST je kvalitní a můžete se na jeho preventivně zdravotní účinky spolehnout. Tato pečeť se nedá koupit. Všechny certifikované produkty jsou zveřejněny v celostátní síti ( Německo).

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.