Vybíráte vysavače pro alergiky nebo astmatiky? S Hylou máte ten nejlepší.

Nejlepší vysavač na pyly a alergeny

Nemoci jako alergie a astma jsou známkou oslabené imunity. A díky oslabené imunitě můžete mít při onemocnění v době epidemie respiračních chorob , jako je Covid 19, těžší průběh nemoci a různé komplikace.

Na dosažení plného zdraví a plného výkonu imunity potřebujete čas. Někdy velmi dlouhý. A čas získáte zmenšením množství alergenů ve svém domově.

Ne vytvořením sterilního prostředí, ale snížením množství alergenů na únosnou míru, aby se vaše imunita mohla trénovat a postupně opět zesílit.

Občas nastane mimořádná situace, kdy nemůžete několik týdnů vyjít z bytu nebo svého pokoje, jako při karanténě. V té chvíli je způsob úklidu součástí léčebné procedury. Když jste alergičtí na roztoče a rozprašujete si při úklidu jejich výkaly obyčejným vysavačem, tak se nedivte komplikacím.

Přístrojem HYLA vyřešíte potíže s alergeny ve třech jednoduchých krocích:

 1. Odsajete alergeny z podlahy, matrace a ostatního vybavení, dokud jsou suché a pohyblivé
 2. Uzavřete je namočené v nádobě s vodou. Patentovaný rotační samočistící separátor je do vody sráží tak dlouho, dokud v ní definitivně nezůstanou.
 3. Všechnu špínu, alergeny a mikroby vylijete do záchoda. Rychlé, čisté, hygienické.

Pro alergiky je Hyla stavěná od začátku

Na počátku příběhu Hyly z devadesátých let minulého století je milující manžel, jehož paní trpěla silnou alergií na domácí prach a astmatem. Vytrvale pátral po nějakém řešení, které by jí pomohlo a na které by měl.

A protože byl strojní inženýr, dal dohromady s kolegou první evropský zdravotní systém, který prach a alergeny pomocí rotačního separátoru zapíral do vody. Postavili Hylu.

V těch letech byly v Čechách na trhu jen dvě značky vodního vysavače se separátorem. První značku lidi kupovali, aby sousedům dokázali, že na to mají. Hylu kupovali rodiče malých dětí kvůli tomu, že jejich děti trpěly astmatem nebo alergií. a byla cenově dostupná. Právě na tuto pomoc se zdravím si nyní už dospělé děti nejvíc vzpomínají. Když si pořizují svoji Hylu pro svoje děti.

Máte alergii nebo dokonce astma? Takhle vám Hyla pomáhá

Hyla není jen vodní vysavač. Je to multifunkční zdravotní systém na čištění vzduchu a prostoru. Dráždivé látky Hylou stáhnete ze vzduchu a uvězníte je ve vodě. Žádné filtry ani sáčky, nic co by jste museli čistit a měnit.

Nejdřív musí vzduch s prachem projít vodou úplně na dno nádoby. Pro lepší namočení částic o velikosti viru přidejte Hyla dezinfekci.

V gejzíru vody pokračuje prach, alergeny, plísně a mikroby k 25.000 otáček za minutu roztočenému separátoru. Ten všechnu špínu opakovaně sráží do rozbouřené vody tak dlouho, dokud tam definitivně nezůstane. A vy dýcháte čistý, vypraný vzduch.

Vyčistěte si vzduch od alergenů rychle a pořádně

Jen postavíte Hylu doprostřed místnosti, naplníte nádobu vodu a zmáčknete zelený knoflík. Prach, alergeny, spory plísní a mikroby odstraňujete rychlostí více než 3.000 litrů za minutu.

A už dýcháte vzduch propraný vodou. Má optimální vlhkost a je lehce ionizovaný. Jako venku po dešti. Ten vaše oslabené plíce jen hladí.

Není nutné, aby Hyla běžela pořád, protože dráždivé látky z místnosti jste opravdu odstranili. Nezůstávají někde na filtrech, v sáčku nebo nafoukané pod skříní.. Při karanténě si perete vzduch podle chuti třeba jen jednou denně.

Pro oživení si do vody v Hyle dávejte alkoholové dezinfekce s různými vůněmi. Eukalyptus, Máta, Borovice nebo Citronová tráva – tyhle vůně vám pomohou lépe dýchat.

Nejširší výběr máte po přihlášení do našeho eshopu, kde si po dobu epidemie můžete objednat i Hylu. Doprava až domů.

Připojte k Hyle hadici a máte speciální vysavač pro alergiky

Multifunkce u Hyly není jen slovo. Nástavce si vyberete podle typu podlahy, vybavení bytu nebo podle toho, co rádi děláte. Určíte si délku přívodního kabelu i délku hadic. Hyla je základ, výhody z ní jsou vaše.

Straší vás vzdušné alergeny za pylové sezóny?

Pyly se těžko namáčejí ve vodě a některé, třeba z borovice, jsou tak lepivé, že se udrží i na skle. S Hylou odsáváte pyly a vzdušné plísně stálým proudem vzduchu. Z podlahy, nábytku a oblečení, když přijdete z venku. Všechny zůstávají ve vodě. A zároveň jste si vyprali vzduch.

Chcete se zbavit roztočů v posteli ?

Stačí dva kroky:

 1. vyklepat matraci
 2. udělat vakuování (vyhubíte roztoče tím, že vystavíte lůžkoviny i matraci vakuu)
roztoč dělá alergeny v posteli
nejčastější “postelový” roztoč

V matraci a lůžkovinách je velké množství jemných šupinek staré kůže, které spolehlivě zalepí všechny filtry vysavače ve velmi krátkém čase.

V Hyle žádné filtry nejsou. Co vyklepete, spolehlivě všechno vysajete. Kartáč má úpravu na klepání a vysávání peřin. Tak po úklidu v ložnici spíte jako na obláčku. A zároveň jste si vyprali vzduch.

Dítě miluje kočku a vy máte alergii ? Nebo obráceně ?

Kočka alergik hyla

Zvířecí alergeny z kočky, psa nebo papouška odstraníte svižně. Velká část domácích mazlíčků miluje vyčesávání, takže stačí připojit odsávaný kartáč k Hyle a většina alergenů je pryč.

U těch, co se nenechají, jen často vysáváte pelíšek a všechna oblíbená místa. A zároveň perete vzduch.

Vyplatí se pořídit Hylu kvůli alergii nebo astmatu?

Srovnejte si dva postupy. Většinou po vyslechnutí diagnózy lidi šli a postupně koupili:

 1. čističku vzduchu
 2. zvlhčovač
 3. ionizátor
 4. nový vysavač s HEPA filtry
 5. hromadu “šetrných” čisticích prostředků
 6. kompletně změnili vybavení bytu, aby odstranili “úložiště” prachu

Chytří rodiče si tohle všechno ušetřili.

Hyla est vodní vysavač pomáhá jako zdravotní pomůcka při alergii a astmatu

Pořídili si za polovinu ceny všech přístrojů jednu jedinou mašinku o rozměrech 35x35x42 centimetrů a měli až do dospělosti dětí vystaráno.

Při nejobvyklejších alergiích na pyly a roztoče stačí “jen” omezit množství alergenů ve vzduchu. Kvůli tomu nemusíte vyhazovat koberce ani záclony. Naopak využijete jejich schopnost zadržovat prach.

Jak nám stále a stále opakují: Hyla nebyla levná, ale každá koruna se vrátila třikrát.

V referencích rodiny s astmatem a alergií Hyle říkají:

Hyla je jednička,moc si ji pochvalujeme. Hyla je jeden z nejkvalitnějších domácích spotřebičů,ne li nejkvalitnější,je to nedoceněný stroj,hlavně v této době infekčních onemocnění dýchacích cest.Jsme rádi že ji máme.Je to opravdu rozdíl,když si vyčistíte obytný prostor.Luděk Procházka

Vysavač hyla jsme si zakoupili po vánocích, byl to náš nejlepší dárek, tedy hlavně pro mne. Úklid domácnosti je nyní jednodušší, čistší, vše voní, nikde žádný prach. Syn má alergii, často doma kašlal, nyní se jeho potíže velmi umírnili, již bych neměnila.Jana Cábová

A mnoho dalších

Koronavirus ohrožuje alergiky a astmatiky. Zajistěte si zdravé prostředí vodním vysavačem Hyla

hylacz
O Hyle nás píše celý tým. Zkoušíme, co a jak se dá s hylou dělat. Máš dobrý nápad co s Hylou dělat a chceš se přidat? Napiš nám.